ONA – niepoprawna optymistka, zawsze uśmiechnięta z burzą pomysłów. Kochająca wszystko co się rusza, a w szczególności psy… Na co dzień odgrywa rolę Matki Polki, a wieczorami zamienia się w Panią trener, by pomagać właścicielom zbudować nić porozumienia z ich pupilami. Aparat traktuje jak przyjaciela. Dba o niego i pielęgnuje. Nigdy się na nim nie zawiodła i zawsze otrzymuje od niego to, co chce… Ot, cała Kasia.

ON – wieczny dzieciak, zwariowany i szalony, a przy tym bardzo dokładny i skrupulatny, kochający wydawać kasę na sprzet foto i swoją Hachi ni… Czas wolny przeważnie spędza przed komputerem lub też macza ręce w swoim akwarium, sztuka japońskiej akwarystyki daje mu wiele radości i spokoju. Jedynym sposobem na oderwanie go od tego pasjonującego zajęcia jest hasło „focimy”. Gdy trzyma w ręku aparat budzi się w nim tygrys. Nawet nowa bielizna żony nie wzbudza w nim tyle emocji co ukochana „puszka”… Ot, cały Jarek.

Co ich łączy?!

Syn Ignacy, córka Luna i fotgrafia! Osobno są zwykłymi śmiertelnikami, razem zaś tworzą niezwykłe rzeczy. Począwszy od ich potomka, a skończywszy na portfolio.
Fotografują śluby, bo lubią patrzeć na szczęście innych i uwieczniac je na „cyfrowej kliszy”. Fotografami są z pasji. Każdą sesją strasznie się nakręcają uruchamiając maszynę zwaną fascynacją, by każda foto wyprawa była wspaniałą przygodą i nie lada przeżyciem. Fotografią uszczęśliwiają innych, a najbardziej chyba siebie. Gdy razem pracują budzi się w nich pożądanie… Ot, całe moodoke.